Dr. Tóth Péter tanszékvezető professzori székfoglalója a BME-n

SZAKTERÜLETÉT ISMERTETTE PROFESSZORI SZÉKFOGLALÓJUKBAN DR. TÓTH PÉTER TANSZÉKVEZETŐ EGYETEMI TANÁR

2019. szeptember 23-án a BME új egyetemi tanárai az ünnepélyes alkalmon bemutatták oktatói és tudományos tevékenységük professzorrá válásukban meghatározó mozzanatait, valamint beszéltek kiemelt szakmai céljukról. Életrajzukat – prezentációik előtt – kari vezetőjük ismertette. Tizenöt oktató-kutató tartott előadást a tavaly hagyományteremtő céllal indított műegyetemi rendezvényen.

Tanszékünk vezetője, dr. Tóth Péter A szakképzés fejlesztése a szakmai tanárképzés megújításával címmel tartott előadást.
Az eseményt Józsa János rektor nyitotta meg a Díszteremben, amelyen Kotán Attila kancellár, rektorhelyettesek, dékánok és további meghívottak vettek részt. Rektor úr köszöntőjében kiemelte, hogy „ilyen magas számú újonnan kinevezett egyetemi tanára csak nagyon kevés felsőoktatási intézménynek van idén”