Részvétel a 18th China-Qingdao Blue Economy International Professionals and Industry-Academia-Research Cooperation Conference 2018 című konferencián

Meghívott előadóként képviseltette magát dr. Benedek András egyetemi tanár, és dr. habil. Molnár György egyetemi docens, tanszékvezető a kínai Qingdao-ban a 18th China-Qingdao Blue Economy International Professionals and Industry-Academia-Research Cooperation Conference 2018 című konferencián Open Content Development című prezentációjukkal. Kollégáink a The Forum of International Education Cooperation & International Education Projects Matchmaking szekcióban adtak elő, melyben számos külföldi előadó is prezentált. A konferencia rendkívül sok előadót és résztvevőt vonzott, mintegy 800 fő vett részt a rendezvényen.