Részvétel a 26th Mediterranean Conference on Control and Automation konferencián

2018. június 19-22. között Zadarban a 26th Mediterranean Conference on Control and Automation konferencián vett részt és tartott előadást Sik Dávid doktorandusz (a Műszaki Pedagógia Tanszék demonstrátora és az MTA-BME Nyitott Tananyagfejlesztés Kutatócsoport tagja), An Introductory Overview about Systems and Control – a Motivation Lecture in Control Education címmel.

Az előadás egy motivációs előadás főbb elemeit szemléltette középiskolai tanulók és egyetemi hallgatók számára, mely interaktív elemekkel, esettanulmányokkal és a nyitott tananyagfejlesztés módszertani eszközeivel mutatja be a rendszerek és szabályozás világának alapjait.

Az előadás alapja a konferenciára azonos címmel elfogadott publikáció volt, melynek szerzői: Dr. Vámos Tibor akadémikus, Dr. Keviczky László akadémikus, Dr. Bars Ruth c.egyetemi tanár, Dr. Benedek András egyetemi tanár és Sik Dávid.