Tanszéki kollégáink részvétele a HUCER 2018 konferencián

Tanszéki kollégáink a HUCER 2018 konferencián képviselték a tanszék különböző kutatásait előadásaikkal amit Székesfehérváron tartottak:

Tanszékvezetőnk, Dr. habil Molnár György: Módszertani, tartalmi és technológiai megújulás lehetőségei a szakképző iskolai tanulási térben mobilkommunikációs digitális eszközök támogatásával és a Fókuszban a szakmai pedagógusképzés munkaerőpiaci aspektusból – hogyan tovább? előadásával.

Dr. habil Szűts Zoltán: Az online információk értékelésének és szelektálásának kihívásai – az álhírek felismerésének oktatása előadásával.

Dr. Kővári Attila: Ember-számítógép interfészek alkalmazási lehetőségei az oktatásban előadással valamint a Kővári Attila, Gőgh Előd: Az OKJ-s szakmák vonzerejének mérése egy szakgimnáziumban

és

Orosz Beáta: Korszerű módszertani és tartalmi fejlesztési gyakorlatok a szakképzésben