15. MELLearN Lifelong Learning konferencia felhívás

A 15. MELLearN Lifelong Learning konferencia címe: Felsőoktatási innovációk a tanulás korában: a digitalizáció, képességfejlesztés és a hálózatosodás kihívásai
A konferencia helyszíne: Dunajvárosi Egyetem, 2401 Dunaújváros, Táncsics Mihály utca 1/A
Időpont: 2019. április 25-26.
A konferencia kiváló alkalom releváns projektek disszeminációjára!

A rendezvény regisztrációs linkje és további információk: www.mellearn.hu

Konferencia felhívás 2019

Ezúton értesítjük Önöket, hogy a 2019. évi MELLearN Konferencia tervezett dátuma: 2019. április 25-26., a helyszín a Dunaújvárosi Egyetem.

A tervezett általános téma: Felsőoktatási innovációk a tanulás korában: a digitalizáció, képességfejlesztés és a hálózatosodás kihívásai

Tervezett plenáris előadók:

• Prof. Alfredo Soeiro – University of Porto: Assessing skills in digital learning and validation of competences.
  • Dr. Katharina Resch – University of Vienna, Austria: Diversity in Higher Education. Promoting diversity-friendly didactics and inclusive education.
  • Dr. Gábriel Róbert, egyetemi tanár – Pécsi Tudományegyetem, Innovációs rektorhelyettes, a MELLearN volt elnökének előadása: Az innováció kihívásai a 21. század eleji magyar egyetemeken
  • Dr. habil Rajcsányi-Molnár Mónika – Dunaújvárosi Egyetem oktatási és általános rektorhelyettes: MaTech: Országos matematika verseny a középiskolás tanulóknak a DUE és a KLIK szervezésében.
  • Horváth László – Eötvös Loránd Tudományegyetem: Innováció és tanulás komplex összefüggésrendszere a felsőoktatásban

Tervezett szekciók:

• Felsőoktatás és digitális kultúra
  • Innováció a felsőoktatásban
  • Diverzitás a felsőoktatásban
  • Nemzetköziesítés a felsőoktatásban
  • Felsőoktatási szolgáltatási környezet, professzió
  • EPALE szekció

Várjuk jelentkezésüket előadóként, résztvevőként a Dunaújvárosi Egyetemen megrendezendő 2019. évi MellearN Konferencián!