MTA-BME Nyitott Tananyagfejlesztés Kutatócsoport I. konferenciája

2016. december 15-én tartottuk az MTA-BME Nyitott Tananyagfejlesztés Kutatócsoport I. konferenciáját Tradíció és nyitottság a szakképzés megújulásában címmel. A délelőtti program levezető elnöke Németh József címzetes egyetemi tanár volt, előadást tartottak Dr. Benedek András kutatócsoport-vezető, egyetemi tanár, Dr. Takács János egyetemi tanár, Dr. Sallai Gyula Professor Emeritus, Dr. Molnár György főigazgató, tanszékvezető, Horváth Cz. János egyetemi tanársegéd és Pap Dalma doktorandusz, kutatócsoport titkár.

A délutáni program során meghallgathattuk Vidékiné Dr. Reményi Judit tanszékvezető-helyettes előadását, amelyet korreferátumok követtek Danyi Vilmos BMSZC szakmai főigazgatóhelyettes, Vendégh Zsolt BVHSZC referens, Vígh Sándor műszaki igazgatóhelyettes (Puskás Tivadar Távközlési Technikum), Kaló Ferenc műszaki igazgatóhelyettes (Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakgimnázium) és Biró Kinga fizika-kémia szakos gyakorlópedagógus (Érdi SzC Kós Károly Szakképző Iskolája) előadásában. Bővebb információ az alábbi weblapon érhető el.