Tanszéki munkatársunk konferencia részvétele, 36.

Emlékezzünk jeles elődeinkre – magyar közgondolkodás és felsőoktatás

A  Budapesti Corvinus Egyetem által szervezett “Emlékezzünk jeles elődeinkre – magyar közgondolkodás és felsőoktatás, Takaróné Gáll Beatrix” konferencia és emlékkiállítás rendezvényén a BME részéről Dr. Benedek András tanszékvezető egyetemi tanár és Szabóné dr. Berki Éva Szakmai Pedagógusképző és Szolgáltató Központ igazgatója vett részt. A konferencia témái között szerepelt Takaróné Gáll Beatrix és Tamás Károly: “A közgazdasági elméletek története” c. művének bemutatása, “Takaróné Gáll Beatrix  a tiszta ökonómia és az universalizmus viszonyáról”, “A közgazdász tanárképzés megőrzendő értékei”, valamint “Az általános és szakképzés helye a felsőoktatásban: viták és megoldások az Európai Felsőoktatási Térségben” címmel tartott előadások. A rendezvény részeként került megnyitásra az emlékkiállítás, amely anyaga 2012. januárjáig megtekinthető a BCE Központi Könyvtárában.