Tanszéki munkatársunk konferencia részvétele, 38.

XI. Országos Nevelésügyi Konferencia

A XI. Országos Nevelésügyi Konferencia 2011. november 3-5 között megtartott rendezvényein a BME Műszaki Pedagógia Tanszéke előadásokkal, poszterekkel vett részt. A poszter bemutatón Benedek AndrásLőrincz Éva: A hálózati tanulás új rendszerelemei a szakmai pedagógusképzésben, Horváth Cz. János: Hálózatépítés eszközei a szakmai pedagógusképzésben, Kata János: A minőség problematikája a pedagógusképzést segítő hálózatokban, Szabóné Berki Éva: A szakmai pedagógusképzés és szolgáltatás, mint hálózati problematika egy magyarországi régióban, Molnár György: A közoktatási vezetőképzés vizsgálata, különös tekintettel az IKT-alapú tanulástámogatási rendszerekre címmel vett részt. Előadást tartott Kálmán Anikó: Az EUA Lifelong Learning Kartájának megvalósítása, mint a tudásháromszög kialakításának eszköze és Vidékiné Reményi Judit – Balogh Andrásné-Benedek András: A fenntartható tanulás empirikus modellképe címmel. Regionalitás és szakképzés: új kihívások, új lehetőségek a szakképzésben és a felnőttoktatásban címet viselő szimpózium keretében Benedek András: A szakmai képzés és a felnőttoktatás regionális jellemzői címmel tartott előadást.

A XII. Országos Nevelésügyi Konferencia 2012. november 8-10-re tervezett rendezvényének szervezését a BME Műszaki Pedagógia Tanszéke vállalta magára.